Вікторія Гранецька

      Вікторія Леонідівна Гранецька (24 березня 1981, с. Юрівка, Козятинський район - ...) — українська письменниця-прозаїк. Лауреат літературної премії Коронація слова: у 2011 році її роман «Мантра-омана» здобув І премію.

     Вікторія Гранецька народилася 24 березня 1981 року в селі Юрівка Козятинського району Вінницької області в родині поляка та українки. В дитинстві писала вірші, казки, оповідання, публікувалась у районній газеті «Вісник Козятинщини».
     В 2003 році здобула фах практичного психолога у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. Протягом наступних 7 років змінила безліч професій та місць проживання — працювала офіціанткою, рекламним агентом, продавала косметику, доглядала за маленькими дітьми, була консультантом у музичному магазині, коректором в газеті для російськомовних емігрантів Каліфорнії та Філадельфії, журналістом/редактором рубрики «Культура» в місцевому ЗМІ, а також літературним редактором в одному із глянцевих журналів.
     З 2010 року працює помічником президента у вінницькій фірмі, пише прозові твори, захоплюється фотографією. Мешкає у Вінниці.  2011 року за роман «Мантра-омана» отримала першу премію літературного конкурсу «Коронація слова» в номінації «роман». Це був дебютний твір 30-річної авторки, або, точніше, її перший завершений твір такого обсягу. Восени 2011 року роман видав «Клуб сімейного дозвілля».

Джерело: http://uk.wikipedia.org/wiki/Гранецька_Вікторія_Леонідівна

 Вікторія Гранецька на Книгомані: Вікторія Гранецька

Офіційний сайт:  http://granetska.net.ua

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера