«Амброзій, Мурчик і янгол» Ах Сіґуте

Книга: Амброзій, Мурчик і янгол
Автор:
Зображення користувача olya_met.
olya_met
8
Рейтинг: 8 (3 голоси)
 
18.03.2013 - 01:24

     Побачивши цю книгу, я одразу полюбила її. Спочатку обережно перегортала кожну сторінку і насолоджувалась неймовірно гарними ілюстраціями. І як сказано в анотації: «Цю веселу й добру історію намалювала і розповіла чудова литовська художниця-казкарка Сіґуте Ах, яка точно знає: гарні книжки роблять наш світ кращим».
     Кожна ілюстрація, кожне слово огортають теплом. Читаючи книгу, здається, що сам опиняєшся в затишному будиночку, огортає відчуття тепла, спокою, радості. А в наступну мить ти вже лежиш у високій траві, повіває вітерець, а високо в небі пливуть різні химерні пухнасті істоти. Це казка про хмаринку, що перетворилась на озеро, про Янгола, що плив на цій хмаринці, про сумного слона, про те, як двоє друзів кіт Мурчик та пес Амброзій допомогли Янголу повернутись на небо.
     Це неймовірно тепла і добра казка.
     «Мурчик – це задумливий пухнастий кіт. А кмітливий веселий пес – це Амброзій. Якщо зараз ти усміхаєшся – то ви знайомі. Затишна місцина, де живуть мрії, - це пагорб, на якому під великим деревом вечорами світяться вогники у вікнах маленького будиночка. Той будинок має двері та камін, де палахкотить вогонь.»

Далі ...

Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера