Вікна застиглого часу


Оповідання Повість Сучасна українська проза Художня література
Автор: Юрій Винничук
Видавництво: Літературна агенція "Піраміда"
ISBN: 9789664412732
Рік видання: 2012р.
Мова видання: українська
7
Рейтинг: 7 (1 голос)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

«Вікна застиглого часу» - це магічний реалізм по-українськи, замішаний на легендах, фольклорі, романтиці спогадів, приправлений справжнім балаком, яким вміє писати лише Юрій Винничук. Легка і барвиста українська мова плюс використання етнічної галицької моделі спілкування - ось рецепт авторського стилю по-винничуківськи.

Події книги розгортаються у невеликому Станіславі другої половини минулого століття. Короткі оповідання і новели з життя різних людей створюють єдине полотно, хоч і не надто епічне, проте гармонійне і цілісне. Світ уяви поєднав правду і вигадку, щоби по-дитячому просто витлумачити все складне і незрозуміле. Герой не соромиться ділитись із читачами своєю безпосередністю і дитячою наївністю, знайомить з родиною та її загадками.

Одна з найкращих книг Юрія Винничука "Вікна застиглого часу" має надзвичайнощасливу долю: вона користується великою популярністю серед читачів, зазнала декількох перевидань в Україні і перекладена англійською мовою (2000). У цій книзі Юрій Винничук показав себе як неперевершений майстер оповіді, отож літературна аґенція "Піраміда" знову випускає її у світ на ювілей письменника.

Серія книжок
Інші видання
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера