Тінь жінки у снах вовчиці


Поезія Художня література
Автор: Ірина Шульга
Видавництво: Гамазин
ISBN: 9789662790504
Рік видання: 2016р.
Мова видання: українська
0
Оцінки відсутні
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

Відверті вірші про душу. Поетеса стримано і сором’язливо відкриває завісу переживань, що стосуються важливих подій у її житті та легких щоденних відчуттів, що викликають емоції, творять і формують особистість, надаючи відтінок життю. Можливо, це один із способів залишити щось по собі чи спроба розказати про себе, випустити те, що рветься назовні, та немає з ким поділитися, крім паперу.

 • Мирослав Сбт, 08/10/2016 - 18:00

  Читаючи духовні вираження емоцій та почуттів цієї поки-що невідомої поетеси, наповнюєшься якоюсь дивною енергією, теплом, повністю входиш у образ автора і серцем відчуваєш все те, що і вона.
  З кожним прочитаним віршем все більше розумієш не тільки як сильно важким було її життя, але й те, яка вона сильна, незламна духом, як стрімко йде за своєю мрією, понад усе цінуючи свою свободу та прямий зв'язок її з матінкою-природою.
  З поезії авторки видно, наскільки вона духовно розвинена особистість, як близька вона душею і тілом до природи.
  У своїх віршах вона висловлює свої емоції та переживання крайньо незвично для мистецтва сьогодення, чим і захоплює читати сторінку за сторінкою, "ковтаючи" кожне її слово та думку.

  Natalia_V Втр, 08/11/2016 - 12:36

  Приємно вразила у віршах відвертість і чесність, в першу чергу, з собою. Пошук любові, пошук себе у світі, роздуми про те, як зберегти людяність в мінливому світі, страх відкриватися іншим - все це таке знайоме, особисте. Дяка таким сміливим авторкам за те, що діляться цим з іншими!

  Ярослав Ндл, 31/12/2017 - 14:21

  Наскільки дорогий вам душевний спокій? Раджу поставити собі це питання перш ніж відкривати цю книгу. Вірші особисті, дуже-дуже. Як правило, таке не дають читати всім. Це наче таємні дверцята до чужої душі, і ви ніколи не знаєте, що там побачите.

Ім'я
Зображення користувача Мирослав.
Мирослав
Ім'я
Зображення користувача Мирослав.
Мирослав
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера