Оно


Художня література
Автор: Стівен Кінг
Видавництво: АСТ
ISBN: 517027503
Рік видання: 2007р.
Мова видання: російська
7
Рейтинг: 7 (3 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

В маленьком провинциальном городке Дерри много лет назад семерым подросткам пришлось столкнуться с кромешным ужасом - живым воплощением ада.
Прошли годы... Подростки повзрослели, и ничто, казалось, не предвещало новой беды. Но кошмар прошлого вернулся, неведомая сила повлекла семерых друзей назад, в новую битву со Злом. Ибо в Дерри опять льется кровь и бесследно исчезают люди. Ибо вернулось порождение ночного кошмара, настолько невероятное, что даже не имеет имени...

Інші видання
  • Kelt Ндл, 23/09/2012 - 12:41

    При всій повазі до п. Кінга, це далеко не найкращий твір у його активі. Не розумію, за які заслуги «Йому» на кожному кроці курять фіміам *чухає потилицю* За невиправдано розтягнутий на n-ну кількість сторінок сюжет, нудний виклад чи «плавання» у дитячій психології, де 10-річні дітлахи роздумують складними філософськими конструктами, паралельно граючись у примітивні дитячі ігри, до напівсмерті лякаються химер, а через кілька секунд вже катуляються від сміху з чийогось жарту?.. Як на мене, спроба описати страхи дитинства Кінгу вдалася на трієчку (можливо тому, що при фіксації власних спогадів з цього приводу автору вже було під сорок), а Вселенське Зло, яке живе в каналізації дрібного смт - то взагалі ні в кут, ні в двері. Загалом рецензію на «Воно» можна обмежити фразою Станіславського: «Не вірю».

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Зображення користувача Rafinovana.
Rafinovana
Зображення користувача Li.Li.T.
Li.Li.T
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера