Бегущий человек


Художня література
Автор: Стівен Кінг
Видавництво: АСТ
ISBN: 5170115326
Рік видання: 2005р.
Мова видання: російська
8
Рейтинг: 8 (2 голоси)
Ваш голос: Ні
додати оголошення
додати рецензію

В обычном маленьком городке живет обычный человек, медленно, но верно погружающийся в пучину черной ненависти к себе и окружающим. Нужен всего лишь повод, чтобы ненависть выплеснулась на волю потоком хлещущей крови. И когда повод находится, обычного человека, ставшего убийцей, уже не остановить… Америка превратилась в ад. Люди умирают от голода, и единственный способ заработать - принять участие в самой чудовищной из игр, порожденной извращенным разумом садиста, в шоу современных гладиаторов, где слабые просто не доживают до финала…

 • Kelt Пн, 17/10/2011 - 14:05

  Це той Кінг, за яким я зараз сумую і якого ми вже, на жаль, не побачимо. Класна книга. Дехто порівнює її із доробками Паланика (наприклад, з "Уцілілим"), але під час написання "бігуна" Чакі був ще прищавим студентом факультету журналістики і творчість йому лише снилася. Більш справедливо буде згадати у цьому контексті Роберта Шеклі - саме його ідеї лягли в основу роману. "Бегущий человек" - це твір, написаний за один тиждень на непробудно п'яну голову; це книга, яка майже не має нічого спільного з однойменним фільмом із залізним Арні в головній ролі; це фантастика і йдеться тут про фантастику не лише як про літературний жанр=)

  Boka Пн, 17/10/2011 - 14:50

  Особисто я покладаю великі надії на «11/22/63», сподіваюся побачити там саме того Кінга, принаймі задумка видається мені цікавою.

  Kelt Пн, 17/10/2011 - 16:23

  А ви, батєнька, оптиміст)) Думаю, що буде черговий великий пшик. Stephen King slowly degraded to Stephen Pawn...

Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Зображення користувача Ctac.
Ctac
Зображення користувача Вікторія Горбунова.
Вікторія Горбунова
Зображення користувача Li.Li.T.
Li.Li.T
Ім'я
Зображення користувача Kelt.
Kelt
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера