Юрій Тютюшкін

     Тютюшкін Юрій Володимирович - 13 грудня 1950 р. народження, місце народження – м. Кіровоград, освіта вища. Працює заступником головного лікаря з економічних питань у Кіровоградській міській дитячій поліклініці № 1. По роботі характеризується добре, нагороджений грамотою.
     Захоплюється філокартією – збиранням і вивченням поштових листівок на історичну тему, зокрема з історії міста Єлисаветграда. Крім того збирає старі фотографії на портретну і архітектурну тематики. Сам фотографує будинки міста Кіровограда, яким загрожує знесення або така реконструкція, що повністю міняє зовнішній вигляд.
     Проводить роз’яснювальну роботу по збереженню історичних пам’яток.
     Регулярно публікує у місцевій пресі («Народне слово», «Вечірня газета», «Молодіжне перехрестя») експонати своєї колекції. Допомагає краєзнавцям і науковцям консультаціями і своїми матеріалами.
     Провів три авторських виставки – першу 1991 р. в обласній наукові бібліотеці, другу та третю у 2005 та у 2008 рр. в літературно-меморіальному музеї І. Карпенка-Карого. Активно співпрацює з музейними закладами – літературно-меморіальним музеєм І. Карпенка-Карого, художньо-меморіальним музеєм О.Осмьоркіна, музично-меморіальним музеєм К. Шимановського, обласним краєзнавчим музеєм.
     Постійно поповнює сторінки сайтів міськвиконкому та обласного краєзнавчого музею.
     Член історико-культурологічного товариства “Ойкумена” та Українського Геральдичного Товариства.

Книги на Книгомані
Культурна Україна. Каталог сайтів ЛітПорталу Проба Пера